یلدای شگفت انگیز 97 خبرنگاران، جشن خرید اینترنتی ایران

به گزارش علی آباد جدید، خبرنگاران سال جاری هم به سنت سال های گذشته بزرگترین کمپین خرید را در آستانه یلدا و در روز خرید اینترنتی ایرانیان به راه خواهد انداخت. در این کمپین شرکت های بزرگی با خبرنگاران همراهی می نمایند و تخفیف ها و هدایای ویژه ای با خرید از خبرنگاران دریافت می کنید.

یلدای شگفت انگیز 97 خبرنگاران، جشن خرید اینترنتی ایران

اتفاق های بزرگ جذابی که قرار است در کمپین شب یلدا بیفتد در چند بخش هستند. کمپینی که به مدت چهار شب از 27 تا سی ام آذر ماه برگزار می گردد. از ساعت صفر بیست و هفتم به علی آباد جدید سر بزنید و با 200 هزار کالا با تخفیف های جذاب و کمپین های مختلف آشنا شوید. همه این 200 هزارکالا با نشان ویژه انار و هندوانه شب یلدا از دیگر کالاها متمایز گردیده اند.

بسیاری از این کالاها محصولات برندهای ایرانی هستند. در کمپین یلدای شگفت انگیز 97 علی آباد جدید، جشن خرید اینترنتی ایران کالاها و برندهای باکیفیت ایرانی نقش ویژه ای خواهند داشت.

اول اینکه سال جاری یک قرعه کشی مهیج داریم که جایزه اش یک دستگاه ماشین MVM X22 است که به قید قرعه به یکی از شرکت نمایندگان در کمپین یلدا اهدا می گردد. شرایط حضور در قرعه کشی خیلی هیجان انگیز است. حتی قبل از آغاز رسمی کمپین یلدا در 27 آذر می توانید با نام کاربری و رمز عبورتان در سایت علی آباد جدید به آن وارد شوید و به صفحه قرعه کشی بروید.

به محض ورود به صفحه ده امتیاز غیرفعال برای شما ثبت می گردد که با اولین خریدی که بین روزهای 27 تا 30 آذر یعنی در طول کمپین یلدای علی آباد جدید انجام می دهید، فعال گردیده و به حساب تان ریخته می گردد. بعد از اینکه وارد صفحه قرعه کشی شدید پیامکی برایتان ارسال می گردد. حالا نحوه افزایش امتیازتان به این صورت است که اگر لینک مسابقه را برای دوستان تان بفرستید و آنها از طریق لینک در قرعه کشی شرکت نمایند به ازای هر نفر جدید هر بار 10 امتیاز به حساب شما ریخته می گردد.

امتیازهایی که همه شان با اولین خرید شب یلدا فعال می شوند. در مدت کمپین باز هم می توانید از همین طریق به امتیازتان اضافه کنید. درنهایت بعد از اتمام کمپین یلدا روزی برای قرعه کشی اعلام می گردد. هر چه امتیازتان بیشتر باشد شانس بیشتری در قرعه کشی خواهید داشت.

از روز 27 آذر از 12 شب کالاهای شگفت انگیز را خواهیم داشت. هر سه ساعت کالاهای جدیدی به فهرست شگفت انگیزها اضافه می شوند که تخفیف های فوق العاده ای دارند.

به اسلایدرهای بالای صفحه اصلی علی آباد جدید هم دقت کنید. با کلیک روی هر کدام از آنها وارد صفحه اختصاصی می شوید که مختص یک گروه از کالاهاست و تنوع کالایی زیادی با تخفیف های فوق العاده در آن وجود دارد.

روز اول گروه های کالایی مختلفی تا 59 درصد تخفیف خواهند خورد و این روند تا خاتمه کمپین یلدا ادامه دارد.

نکته دیگر اینکه سال جاری بنری روی سایت داریم که سه تا از محبوب ترین شگفت انگیزها را ساعاتی پیش از ورود به چرخه تخفیفات اعلام می نماید که به جای قیمت شان علامت سوال گذشته گردیده است. حواستان به آن سه گزینه هم باشد که اجناس جذاب با تخفیف های خوب هستند.

درنهایت ساعت 12 شب سی ام آذرماه درست همزمان با شب یلدا کمپین یلدا به خاتمه می رسد اما علی آباد جدید همچنان همراه با مشتریانش است.

سال جاری در رویداد یلدای شگفت انگیز 97، جشن خرید اینترنتی ایران که روز بیست و چهارم آذر در مراسمی که به مناسبت کمپین های یلدا برگزار می گردد به 9 برند برتری که از طرف مردم در جام برترین های علی آباد جدید بیشترین رای را آورده اند تقدیر می گردد. جام برترین های علی آباد جدید تقریبا با فعالیت های شب یلدا برگزار گردید. همچنین به 9 نفر از هزاران نفری که در این نظرسنجی شرکت نموده اند به قید قرعه نه گوشی آنر اهدا خواهد شد.

بعد از اهدای جوایز و تقدیر از برندها گزارشی از خرید اینترنتی ایرانیان اعلام می گردد و درنهایت از برنامه های یلدای 97 رونمایی خواهیم کرد.

ده ها برند معتبر ایرانی همراهان علی آباد جدید در کمپین یلدا هستند که به شیوه های مختلف حامیان خرید شب یلدا محسوب می شوند.

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 22 دی 1397 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: aliabad-new.ir شناسه مطلب: 116

به "یلدای شگفت انگیز 97 خبرنگاران، جشن خرید اینترنتی ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یلدای شگفت انگیز 97 خبرنگاران، جشن خرید اینترنتی ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید