بازدید بازرسان کانادایی از محل سقوط هواپیمای اوکراینی در ایران

به گزارش علی آباد جدید، آنچه طرف ایرانی به ما گفته، این است که به ما اجازه داده خواهد شد که نه تنها در رمزگشایی جعبه های سیاه بلکه در انجام آنالیزها نیز مشارکت داشته باشیم

بازدید بازرسان کانادایی از محل سقوط هواپیمای اوکراینی در ایران

جهت دریافت مشاوره سفر با تور کانادا با ما همراه باشید.

وزیر حمل ونقل کانادا بیان کرد بازرسان این کشور وارد ایران شده و از محل سقوط هواپیمای اوکراینی بازدید نموده اند و بزودی تکه های هواپیما را نیز آنالیز می نمایند.

به گزارش فارس، بازرسانی از کانادا از محل سقوط هواپیمای اوکراینی که شماری از سرنشینان آن تابعیت کانادایی داشتند، بازدید نموده و قرار است قطعات هواپیما را نیز ارزیابی نمایند.

به نوشته خبرگزاری رویترز، مارک گارنیو وزیر حمل ونقل کانادا چهارشنبه شب در نشستی خبری بیان کرد: آن ها (بازدید) از محل سقوط بازدید نموده اند. امروز دو بازرس، قطعات بدنه [هواپیما] را آنالیز می نمایند.

گارنیو اضافه کرد: آنچه طرف ایرانی به ما گفته، این است که به ما اجازه داده خواهد شد که نه تنها در رمزگشایی جعبه های سیاه بلکه در انجام آنالیزها نیز مشارکت داشته باشیم.

وزیر حمل ونقل کانادا گفت، در حال حاضر مقامات کانادایی منتظر شنیدن نتایج آنالیز ها هستند.

ایران چند روز پیش برای تیمی از مقامات کانادایی شامل دو کارشناس هیأت امنیت حمل ونقل ویزا صادر کرد تا بتوانند ارزیابی خود را از سانحه هوایی چهارشنبه (18 دی) که تمام 176 سرنشین آن جان باختند، به انجام برسانند.

منبع: عصر ایران
انتشار: 30 فروردین 1400 بروزرسانی: 30 فروردین 1400 گردآورنده: aliabad-new.ir شناسه مطلب: 688

به "بازدید بازرسان کانادایی از محل سقوط هواپیمای اوکراینی در ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازدید بازرسان کانادایی از محل سقوط هواپیمای اوکراینی در ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید