فراوری ساندرو در کشور متوقف خواهد شد

به گزارش علی آباد جدید، سخنگوی انجمن قطعه سازان خودرو با اعلام اینکه متأسفانه قطعه سازان ایرانی به دلیل عدم تأمین قطعات سی کی دی امکان فراوری سایر قطعات رنو را در کشور ندارند، گفت: فراوری ساندرو در کشور متوقف خواهد شد.

فراوری ساندرو در کشور متوقف خواهد شد

خبرنگاران | سرویس اخبار - مازیار بیگلو در گفت وگو با تسنیم، با اشاره به اینکه توقف همکاری رنو با خودروسازان ایرانی باعث می گردد تا تأمین قطعات سی کی دی خودروهای رنو در ایران صورت نگیرد، گفت: متأسفانه قطعه سازان ایرانی به دلیل عدم تأمین قطعات سی کی دی امکان فراوری سایر قطعات رنو را در کشور ندارند.

وی در پاسخ به این پرسش که با توجه به صحبت های شما فراوری ساندرو در کشور متوقف خواهد شد، گفت: بله؛ ما قطعه سی کی دی نداریم تا بتوانیم این خودرو را روانه بازار کنیم. البته در حال حاضر رنو تعداد محدودی از قطعات سی کی دی این خودرو را وارد نموده اما بعد از اتمام آنها این خودرو دیگر امکان فراوری در کشور را ندارد.

وی اضافه کرد: این موضوع برای ما یک ضایعه عظیم به شمار می آید اما متأسفانه بی عهدی طرف فرانسوی در همکاری با خودروسازان ایرانی ما را با مشکلاتی روبرو ساخته است.

دبیرانجمن قطعه سازان خودرو با اعلام اینکه در تأمین خدمات پس از فروش خودروهای رنو نیز قرار است مذاکراتی صورت گیرد، اضافه کرد: رنو اعلام نموده می خواهد برای خدمات پس از فروش محصولات خود با خودروسازان مذاکره کند ولی هنوز این مذاکرات به نتیجه نرسیده است.

بیگلو با اشاره به قرارداد پژو سیتروئن با خودروسازان ایرانی توضیح داد: گفته شده در قرارداد پژو تحکم های قوی برای طرف فرانسوی جهت اجرای تعهدات پیش بینی شده است که با تعلیق همکاری خودروسازان ایران در صدد استفاده از این ابزارها هستند.

منبع: تسنیم

منبع: setare.com
انتشار: 27 اسفند 1399 بروزرسانی: 27 اسفند 1399 گردآورنده: aliabad-new.ir شناسه مطلب: 1607

به "فراوری ساندرو در کشور متوقف خواهد شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فراوری ساندرو در کشور متوقف خواهد شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید