حضور خبرنگاران در رویداد روز کارآموزی دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه تهران

به گزارش علی آباد جدید، گروه خبرنگاران روز یکشنبه 15 اردیبهشت 98، در رویداد روز کارآموزی دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه تهران، از مجموعه رویدادهای کلیک (clic.ut.ac.ir) حضور پیدا کرد. خبرنگاران نکست به عنوان بازوی فناورانه خبرنگاران و تیم تکنولوژی خبرنگاران، با هدف معرفی فرصت های کارآموزی به دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد، حمایت از استارتاپ های مرتبط با هوش مصنوعی و حمایت از تحقیقات دانشگاهی و انتها نامه های دانشجویی دوره های کارشناسی ارشد و دکترا در این برنامه شرکت کردند.

حضور خبرنگاران در رویداد روز کارآموزی دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه تهران

هدف از برگزاری این رویداد، آشنایی دانشجویان با اخلاق و فرهنگ سازمانی شرکت ها و آشنایی با مسائل عملی و سنجش آموخته ها در راستای تعمیق پیوستار آموزش، پژوهش و نوآوری در این دانشکده است. همچنین مرکز فناوری اطلاعات و فضای مجازی دانشگاه تهران، با نگاهی پیشرو و به عنوان رویکردی نو برای ارائه خدمات به خانواده دانشگاه تهران، فرایند کارآموزی پردیس دانشکده های فنی را با همکاری شرکت ایران تلنت، راه اندازی نموده است.

همکاری این دانشکده با شرکت های دانش بنیان شناخته شده و فعال در صنعت کشور می تواند نقش به سزایی در گذراندن موفقیت آمیز دوره کارآموزی دانشجویان داشته باشد و موجب افزایش مهارت های عملی و هدفمندتر شدن فعالیت های علمی دانشجویان گردد. دوره کارآموزی همچنین می تواند نقطه مناسبی برای شناسایی و جذب نیروهای کارآمد از دانشگاه تهران، به عنوان مرکز علمی و آموزشی برتر کشور، از سوی صنعت در نظر گرفته گردد. در این برنامه مجموعه هایی مثل گروه علی آباد جدید، کافه بازار، گروه اسنپ و تپسی و تعدادی از شرکت های نوپای دانش بنیان حضور داشتند.

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 27 تیر 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: aliabad-new.ir شناسه مطلب: 269

به "حضور خبرنگاران در رویداد روز کارآموزی دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حضور خبرنگاران در رویداد روز کارآموزی دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید