خط و نشان مذاکره کننده ارشد برگزیت برای اتحادیه اروپا

به گزارش علی آباد جدید، مذاکره کننده ارشد انگلیس در موضوع برگزیت این کشور این کشور دست از شرایط خود برنمی دارد و از خروج بدون توافق هم ترسی ندارد.

خط و نشان مذاکره کننده ارشد برگزیت برای اتحادیه اروپا

با ما سفر کنید و با تور اروپا ارزان از قاره سبز دیدن کنید و با دریافت خدمات ویزای شینگن از گردش به دور اروپا لذت ببرید.

به نقل از رویترز، مذاکره کننده ارشد انگلیس در موضوع برگزیت به اتحادیه اروپا هشدار داد که این کشور کوچک ترین چشم پوشی در مذاکرات تجاری نخواهد داشت و از خروج بدون توافق هم ترسی ندارد.

انگلیس می گوید اتحادیه اروپا در حال مذاکره است و هنوز نتوانسته است کاملا بپذیرد که انگلیس دیگر یک کشور مستقل شده است.

دیوید فراست، مذاکره کننده انگلیس، در تبادل نظر با میل در این باره امروز گفت: ما پس از آن آمدیم که دولت و تیم مذاکره کننده در لحظات حساس کوتاه می آمدند و اتحادیه اروپا یاد گرفته است حرف ما را جدی نگیرد.

او در ادامه اضافه نمود: بنابراین بیشترین چیزی که سال جاری کوشش می کنیم انجام دهیم آن است که آن ها را متوجه کنیم که منظور ما همان چیزی است که می گوییم و آن ها باید موضع ما را جدی بگیرند.

این مذاکره کننده انگلیس اضافه نمود: قرار نیست ما یک کشور مشتری باشیم. نمی خواهیم در خصوص اصول کنترل خود مصالحه کنیم. مقرراتی را که ما را مجبور می نماید از قوانین اتحادیه اروپا پیروی کنیم نمی پذیریم.

فراست گفت: این همان چیزی است که به آن کشور مستقل می گویند، همان چیزی است که مردم انگلیس به آن رای دادند.

انگلیس در 31 ژانویه از اتحادیه اروپا خارج شد، اما تا به امروز مذاکرات این کشور با اتحادیه اروپا در خصوص دست یافتن به یک توافق تجاری جدید پیشرفت چندانی ننموده است.

ادامه این تبادل نظر ها قرار است سه شنبه در لندن از سر گرفته گردد، اما اصرار لندن برای داشتن استقلال کامل در اعطای یاری های دولتی و همچنین خواسته های این کشور درمورد فیشینگ آن را با مشکل روبرو نموده است. ، باشگاه خبرنگاران

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 30 مهر 1399 بروزرسانی: 30 مهر 1399 گردآورنده: aliabad-new.ir شناسه مطلب: 1312

به "خط و نشان مذاکره کننده ارشد برگزیت برای اتحادیه اروپا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خط و نشان مذاکره کننده ارشد برگزیت برای اتحادیه اروپا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید