خواهران منصوریان نقره داغ شدند

به گزارش علی آباد جدید، فدراسیون ووشو جمهوری اسلامی ایران در واکنش به بعضی موارد مطرح شده در مورد صدور احکام انضباطی شهربانو و سهیلا منصوریان بیانه ای را منتشر کرد.

خواهران منصوریان نقره داغ شدند

به گزارش خبرنگار از ،کمیته انضباطی فدراسیون ووشو به دلیل تخلفات شهربانو و سهیلا منصوریان ملی پوشان کشورمان، این 2 ورزشکار را محکوم و جریمه کرد.

فدراسیون ووشو به همین دلیل بیانیه ای را درباره محرومیت این 2 خواهر منتشر کرد.

بیانیه فدراسیون ووشو

1-مطابق ماده 2 اهداف و وظایف آیین نامه انضباطی مسابقات ورزشی که حفظ و صیانت از اخلاق حسنه، اسلامی و ورزشی و همچنین تلاش در جهت رسیدن به ارزش ها و کرامات والای انسانی در سطح جامعه ورزشی کشور و پیشگیری از برخورد های ناشایست است، در تاریخ 1399/05/15 جلسه کمیته انضباطی فدراسیون برگزار گردید. این جلسه در مورد رسیدگی به شکایت مریم هاشمی علیه خانم ها شهربانو و سهیلا منصوریان و همچنین آنالیز گزارشات مستند فدراسیون نسبت به تخلفات اجرا شده از سوی شهربانو و سهیلا منصوریان در حین تمرینات در اماکن عمومی ورزشی از قبیل مجموعه ورزشی انقلاب و چیتگر و همچنین نشر و بازنشر آن در فضای مجازی و سایر موارد اعلامی؛ نظیر اظهارات خلاف واقع، افترا و توهین، نشر اکاذیب و تشویش اذهان عمومی نسبت به فعالیت های فدراسیون ووشوی ایران به وسیله صفحات شخصی شبکه اجتماعی اینستاگرامی نامبردگان و اقدامات ضد منافع ملی و رفتار های خارج از شأن یک ورزشکار ملی، با حضور اعضای کمیته، طرفین شکایت و وکلای آن ها تشکیل گشت.

2- اعضای کمیته انضباطی با آنالیز دقیق موارد مذکور پس از استماع شکایت شاکیان و اظهارات شهربانو و سهیلا منصوریان و دفاعیات وکلای آنها؛ تخلفات نامبردگان را منطبق با بند های 1، 3 و 5 ماده 7 آیین نامه انضباطی مسابقات ورزشی دانسته و لذا به استناد بند 4 ماده 8 آئین نامه مذکور؛ شهربانو منصوریان را 20 ماه و سهیلا منصوریان را با توجه به اظهار ندامت 8 ماه محرومیت از حضور در میادین ورزشی محکوم نموده اند.

3- این رأی در صورت اعتراض مطابق با ماده 9 آیین نامه ظرف مدت یک هفته از تاریخ ابلاغ 1399/05/22 قابل تجدید نظرخواهی و آنالیز مجدد است.

4- در ضمنً بعضی از اتهامات مطروحه در گزارشات واصله به فدراسیون علیه شهربانو و سهیلا منصوریان قابلیت طرح در دادسرای عمومی و فرهنگ و رسانه را دارد.

ش

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 11 مهر 1399 بروزرسانی: 11 مهر 1399 گردآورنده: aliabad-new.ir شناسه مطلب: 1271

به "خواهران منصوریان نقره داغ شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خواهران منصوریان نقره داغ شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید