سفارت ایران در ایتالیا: پرواز فوق العاده رم امشب انجام می گردد

به گزارش علی آباد جدید، سفارت ایران در ایتالیا خاطرنشان کرد که با پیگیری های صورت گرفته پرواز فوق العاده رم به تهران که پیش از این لغو شده بود، امشب انجام می گردد.

سفارت ایران در ایتالیا: پرواز فوق العاده رم امشب انجام می گردد

با ما همراه باشید و با تور ایتالیا از به بهترین کشور اروپا سفر کنیم و در شهرهای ونیز، فلورانس و رم بگردیم و بناهای تاریخی این کشور تاریخی را از نزدیک ببینیم.

به گزارش گروه سیاست خارجی خبرنگاران، سفارت جمهوری اسلامی ایران در ایتالیا دقایقی قبل اعلام نمود که به اطلاع مسافران پرواز فوق العاده شماره 738 روز آدینه مورخ 29 فروردین ماه 1399 می رساند به دنبال پیگیری های مکرر خدمتگزاران شما در سفارت جمهوری اسلامی ایران در رم، پرواز مذکور به امید خدا در ساعت 9 شامگاه روز آدینه راهی تهران خواهد شد.

در این اطلاعیه خطاب به هموطنان ایرانی از آنها خواسته شده با هدف تسریع در فرآیند پرواز و انجام تشریفات اداری و بهداشتی در زمان مناسب اعلام شده از سوی دفاتر ایران ایر در رم و میلان در فرودگاه حضور به هم رسانند.

در این اطلاعیه آمده است: کلیه مسافران محترم باید برگه های اظهارنامه بهداشتی را که قبلا طی اطلاعیه های قبلی در کانال تلگرامی سفارت قرار داده شده است تکمیل و امضا نموده و در مبادی خروجی تحویل دهند.

در این اطلاعیه تاکید شده است که از سوار شدن افرادی که فرم های مورد نظر را تکمیل و امضا ننموده اند، جلوگیری به عمل خواهد آمد.

این اطلاعیه می افزاید: مسافرانی که تا به امروز پیروز به تکمیل فرم آنلاین مشخصات فردی نشده اند ضروری است در اولین فرصت و بلافاصله به وسیله لینکی که در کانال سفارت آورده شده نسبت به تکمیل آن اقدام نمایند.

به گزارش فارس، سفارت ایران در رم پیش از این در اطلاعیه ای اعلام نموده بود که پرواز امروز آدینه ایران ایر برای بازگردندان دانشجویان ایرانی به دلیل رفتارهای نامناسب عده ای از مسافران بازگشتی با پرواز قبلی و عدم تمکین به پروتکل های بهداشتی و مقررات قرنطینه، لغو شده است.

سید عباس موسوی هم امروز گفته بود که رایزنی ها با وزارت بهداشت و ایران ایر برای برقراری یک پرواز از رم و 2 پرواز از میلان در جریان است.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 16 خرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: aliabad-new.ir شناسه مطلب: 1041

به "سفارت ایران در ایتالیا: پرواز فوق العاده رم امشب انجام می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سفارت ایران در ایتالیا: پرواز فوق العاده رم امشب انجام می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید