ماجرای جالب علی دایی و هافبک پرسپولیس

به گزارش علی آباد جدید، اواخر تابستان سال 1397 رضا اسدی هافبک جوان آن روزهای سایپا به مصدومیتی روبرو شد که در فوتبال ایران بی سابقه بوده است. انگشت شست پای این هافبک دفاعی قد بلند به نوعی خُرد شد که جزو مصدومیت های نادر فوتبال محسوب می شود.

ماجرای جالب علی دایی و هافبک پرسپولیس

رضا اسدی و مسئولان باشگاه سایپا تلاش کردند آسیب دیدگی انگشت بزرگ پای این بازیکن در ایران درمان شود اما هیچ پزشکی برای معالجه آن پیدا نشد! در این میا ن یکی از پزشکان توصیه کرد رضا اسدی ادامه درمان خود را در خارج از کشور و امارات پیگیری کند؛ چرا که امکان بازسازی و ترمیم انگشت پای تقریبا از بین رفته این بازیکن در داخل ایران وجود نداشت.

نکته جالب اینجاست که درآن مقطع رضا درویش مدیرعامل وقت سایپا به این بازیکن و علی دایی سرمربی وقت خودروسازان گفت که فعلا باشگاه پولی برای اعزام رضا اسدی به خارج از کشور و امارات ندارد! با این وجود علی دایی اعلام آمادگی کرد از جیب شخصی اش هزینه درمان شاگرد جوانش درآن روزها را بپردازد. رضا درویش ضمن استقبال از این موضوع به علی دایی قول داد این هزینه درآینده پرداخت می شود که هرگز هم پرداخت نشد!

شهریار محبوب فوتبال ایران، درآن مقطع 52 هزار درهم از جیب شخصی خودش هزینه کرد تا رضا اسدی راهی امارات شود در کشور امارات به پای مصدوم و انگشت شست رضا اسدی ژل مخصوص تزریق شد و این بازیکن پس از نیم فصل دوری از میادین فوتبال بالاخره به تیمش برگشت. او درادامه به تراکتور تبریز رفت و توانست نام خودش را به عنوان یک هافبک مستعد و توانمند بر سر زبان ها بیندازد.

اسدی آنقدر در تراکتور خوب و پیروز ظاهر شد که توجه یحیی گل محمدی را به خود جلب کرد. سرمربی پرسپولیس یکی، دوسالی در پی خرید این هافبک بلند بالا بود و در نهایت هم پیروز به خرید رضا اسدی شد. اینکه اسدی هنوز آن روزها را به یاد دارد یا محبت علی دایی را فراموش کرده یا نه؟ نمی دانیم!

آنچه می دانیم لطف بزرگی بود که دایی به یک بازیکن جوان و مستعد کرد تا فوتبالش نابود نشود.

منبع: خبرورزشی

منبع: فرارو
انتشار: 29 اسفند 1400 بروزرسانی: 29 اسفند 1400 گردآورنده: aliabad-new.ir شناسه مطلب: 2093

به "ماجرای جالب علی دایی و هافبک پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماجرای جالب علی دایی و هافبک پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید