مربی فولاد: الوحدات خط حمله خطرناکی دارد اما ما نگران نیستیم، برای کسب نتیجه باید صد درصدی عمل کنیم

به گزارش علی آباد جدید، مربی تیم فولاد ایران با اشاره به نقاط قوت حریف فردای تیمش گفت که شاگردان نکونام هیچ نگرانی برای تقابل با خط حمله خطرناک الوحدات ندارند.

مربی فولاد: الوحدات خط حمله خطرناکی دارد اما ما نگران نیستیم، برای کسب نتیجه باید صد درصدی عمل کنیم

به گزارش خبرنگاران، یوسو سسما مربی تیم فولاد ایران در کنفرانس خبری پیش از مسابقه فردای تیمش برابر الوحدات اردن گفت: همانگونه که قبلاً گفتم بازی با السد مزه تلخ و شیرینی داشت و به اندازه کافی از آن یک امتیاز قدردانی می کنیم. تمام بازی های این گروه سخت و مشکل هستند، چرا که ما در بهترین لیگ آسیا هستیم. درباره الوحدات باید بگویم تیمی است که تاریخچه بسیار خوبی دارد و سال های سال قهرمان بوده است. این تیم فصل قبل به راحتی و با اختلاف زیاد قهرمان لیگ اردن شده است. آنها توانستند تیم پرقدرت النصر را متوقف کند که نشان از قدرت شان دارد. همه اینها نشان می دهد الوحدات رقیب سرسختی است.

مربی تیم فولاد در ادامه گفت: طبق معمول و طبق رویه خودمان پیش می رویم و در مبارزه شرکت می کنیم. من می توانم به شما قول بدهم که فردا رقابت خیلی سخت خواهد بود. برای رقابت با الوحدات باید صد درصدی عمل کنیم تا بتوانیم نتیجه مثبتی بگیریم و ما قطعاً اگر برنده بشویم، مسرور خواهیم شد و در غیر این صورت به تیم مقابل باید تبریک بگوییم.

یوسو سسما همچنین اضافه نمود: الوحدات تیمی است که بسیار خطرناک حمله می کند، اما ما نگران حملات آنها نیستیم و روی بازی خود تمرکز می کنیم تا حملات آنها را کنترل کنیم و بازی را در دست بگیریم. همه توان مان را در زمین ارائه خواهیم کرد. در این رقابت ها باید صد درصد باشیم تا به مرحله بعدی راه پیدا کنیم.

مربی تیم فوتبال فولاد ایران یادآور شد: بیش از اینکه به تیم مقابل نگاه کنیم، به تیم خود اتکا خواهیم کرد تا عملکرد کاملی داشته باشیم، این همان مسئله منظم بودن و تمرکز داشتن در زمین است.

وی در سرانجام گفت: با توجه به مسائل کرونا خیلی مشکل است که هر سه روز یک بار بازی کنیم. ما وقت کافی برای ریکاوری نداریم و این از نظر علمی ثابت شده است. ما سعی می کنیم با تمرکز زیاد کار کنیم تا بازیکنان حداکثر توان خود را در زمین بگذارند. بازیکنان ما از نظر بدنی در شرایط مناسبی هستند. آنها جوان و شاداب هستند و تا به امروز خوشبختانه مسئله خستگی در تیم ما وجود نداشته است. البته مشکل خستگی و بازی های فشرده برای همه تیم ها وجود دارد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 20 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 20 اردیبهشت 1400 گردآورنده: aliabad-new.ir شناسه مطلب: 1707

به "مربی فولاد: الوحدات خط حمله خطرناکی دارد اما ما نگران نیستیم، برای کسب نتیجه باید صد درصدی عمل کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مربی فولاد: الوحدات خط حمله خطرناکی دارد اما ما نگران نیستیم، برای کسب نتیجه باید صد درصدی عمل کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید