هوآوی در اروپا سرمایه گذاری می نماید

به گزارش علی آباد جدید، غول تکنولوژی چین، هوآوی، برنامه های خود برای سرمایه گذاری ده ها میلیارد دلاری خود در اروپا، ظرف 5 سال آینده، را اظهار داشت.

هوآوی در اروپا سرمایه گذاری می نماید

برای سفر به تور اروپا با بهترین کارشناسان مشورت کرده و بهترین برنامه سفر را انتخاب کنید.

به گزارش گروه مالی خبرگزاری دلنشجو به نقل زا راشاتودی، غول تکنولوژی چین، هوآوی، پس از این که در آمریکا در لیست سیاه نهاده شد برنامه های خود برای سرمایه گذاری ده ها میلیارد دلاری خود در اروپا، ظرف 5 سال آینده، را اعلام نمود.

در مصاحبه مدیر هوآوی با ای اف پی، این شرکت اعلام نمود که این تصمیم گیری نتیجه مستقیم اقدام واشنگتن برای ممنوع کردن معاملات شرکت های آمریکایی با هوآوی، می باشد.

طبق این اظهارات، شرکت های آمریکایی ای مانند کوآلکام، اینتل، میکرون و گوگل از عواقب این تصمیم آسیب خواهند دید. هوآوی سالانه بیش از 10 میلیارد دلار در بخش نیمه رسانا ها (فراوری تراشه های کامپیوتری)، قطعات یدکی و خدمات دهی به گوشی های هوشمند و تجهیزات شبکه خود، هزینه می کرد.

ارنست لین ژانگ، مدیر فعالیت های شرکت در اروپای غربی، به این خبرگزاری گفت: این شرکت سرمایه گذاری های خود در چین، ژاپن و اروپا را افزایش می دهد تا اطمینان حاصل کند که زنجیره تامین قطعات آن مختل نخواهد شد.

او اضافه نمود: ممنوعیت آمریکا تاثیر اندکی بر تامین تجهیزات 5 جی این شرکت داشته است. این در حالی است که هوآوی دیگر هیچ محصول آمریکایی ای ندارد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 9 آذر 1398 بروزرسانی: 11 مهر 1399 گردآورنده: aliabad-new.ir شناسه مطلب: 556

به "هوآوی در اروپا سرمایه گذاری می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هوآوی در اروپا سرمایه گذاری می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید