حرفه ای ترین نکات برای تیپ تابستانی مردانه جذاب و خنک

به گزارش علی آباد جدید، وقتی به اوج گرمای تابستان می رسیم، با مسائل تازه ای در استایلمان روبرو می شویم؛ عرق کردن و بو دریافت لباس و کفش، چالش پوشیدن یا نپوشیدن جوراب با کفش و انتخاب لباسی که شما را بیشتر از همواره خنک نگه دارد. این توصیه های حرفه ای در خصوص لباس پوشیدن و تیپ تابستانی مردانه شما را از گرما و مسائل فصل تابستان نجات می دهد.

حرفه ای ترین نکات برای تیپ تابستانی مردانه جذاب و خنک

انواع پارچه ضد تعریق و خنک برای تابستان

با انتخاب پارچه های خنک تابستانی تا حد خیلی زیادی می توانید از احساس گرما، عرق کردن و بو دریافت لباس ها جلوگیری کنید.

1. لینن

این پارچه قابلیت تنفس خوبی دارد و بی اندازه سبک است. این نوع پارچه در عین راحتی مرتب روی بدن قرار می گیرد و البته به تن نمی چسبد که همین هم باعث می گردد با ورود هوا شما احساس خنکی بیشتری کنید. پارچه لینن اصولا زود چروک می گردد اما همین چین و چروک ها هم بخشی از استایل این پارچه به شمار می رود.

2. کتان

لباس های ورزشی اصولا طوری طراحی می شوند که بدن را خنک نگه دارند، از خیس شدن بدن و جمع شدن عرق جلوگیری نمایند، خشک بمانند و استرچ باشند. این ویژگی ها خاص پارچه هایی است که در دوخت لباس ورزشی از آن ها استفاده می گردد اما برای استایل روزمره پارچه کتان هم ویژگی های مشابهی دارد.

3. ریون

این نوع پارچه از الیاف مصنوعی تشکیل شده است با این حال به دلیل سبکی، راحتی و خنکی، آن را در استایل تابستانی می توان به کار برد. البته توجه داشته باشید که پارچه ریون مناسب هوای گرم و خشک است.

 • 11 علت تعریق زیاد و 15 روش برای درمان آن

تکنیک هایی برای خنک تر کردن تیپ تابستانی مردانه

با چند تکنیک کوچک و ظریف می توانید یک تیپ تابستانی مردانه را بهتر کنید، این تکنیک ها هم شما را خوش تیپ تر نشان می دهند و هم یاری می نمایند از گرما بیشتر در امان بمانید. این تکنیک ها را به خصوص در استایل های روزمره می توانید به کار ببرید.

1. روش درست بالا زدن آستین پیراهن مردانه

روش اول: دکمه سرآستین پیراهن را باز کنید و سر آستین را به سمت بالا تا بزنید. یک تای مرتب دیگر هم بزنید تا سر آستین پوشانده گردد.

روش دوم: دکمه سر آستین را باز کنید. سر آستین را تا بزنید و تا آرنج بالا بیاورید. حالا بخش پایینی آستین را هم تا بزیند تا روی سرآستین را بپوشاند.

روش سوم: دکمه سرآستین را باز کنید و دقیقا به اندازه خود سرآستین یک تا بزنید. تا زدن را آنقدر ادامه دهید تا به اندازه مورد نظر آستین برسید.

2. روش صحیح بالا زدن پایین شلوار جین یا کتان

روش اول: برای تیپ خیلی روزمره و کژوال مردانه کافیست پایین شلوار کتان خود را به اندازه حدود 2.5 سانتی متر تا بزنید. در این حالت پایین شلوار باید دقیقا به بالای کفش شما برخورد کند؛ اگر اینطور نشد احتمالا شلوار شما برای این کار بلند است.

روش دوم: اگر می خواهید پایین شلوار را دو بار تا بزنید، بهتر است تای اول را کوچک و به اندازه لبه شلوار و تای بعدی را عظیم تر بزنید. در این حالت پایین شلوار باید دقیقا با بالای قوزک پا برخورد کند.

در تیپ تابستانی مردانه جوراب بپوشیم یا نه؟

در تیپ تابستانی، به خصوص وقتی پایین شلوار را با تا زدن کوتاه می کنید، پوشیدن یا نپوشیدن جوراب به یک انتخاب حیاتی تبدیل می گردد. در انتخاب کفش و جوراب برای استایل تابستانی باید خیلی دقت داشته باشید.

اینکه جوراب بپوشید یا نه یک انتخاب شخصی است اما نکات زیر در این انتخاب به شما می نماید.

پوشیدن جوراب در تیپ تابستانی مردانه

خوبی ها

 1. جوراب نخی، پاها را خشک نگه می دارد و باعث می گردد در کفش احساس راحتی بیشتری داشته باشید.
 2. اگر از جوراب های رنگی و طرح دار بهره ببرید، خود جوراب می تواند به یک بخش خاص در استایل شما تبدیل گردد.
 3. برای انتخاب مدل جوراب گزینه های متعددی دارید؛ از جوراب های ساق کوتاه یا جوراب کفی مردانه تا جوراب های ساق دار. پس می توانید هماهنگ با تیپی که دارید بهترین جوراب را انتخاب کنید.

بدی ها

 1. جوراب ضخیم یا پارچه نامناسب، می تواند باعث عرق کردن پاها به ویژه در هوای خیلی گرم گردد.
 2. اگر انتخاب نامناسبی داشته باشید، جوراب ها می توانند تمام تیپ شما را تحت تاثیر قرار دهند.

تیپ تابستانی مردانه بدون جوراب

خوبی ها

 1. بعضی از استایل ها اصولا درست شده اند که بدون جوراب پوشیده شوند؛ مانند کفش های کالج مردانه یا کفش های راحتی روزمره تخت.
 2. برای بعضی استایل های راحت، مثل استایل ساحلی و مهمانی های خودمانی نپوشیدن جوراب در وقتی که باید برای انتخاب یک مدل مناسب بگذارید صرفه جویی می نماید و البته راحت تر است.

بدی ها

 1. پوشیدن کفش بدون جوراب تا حد زیادی باعث بو دریافت داخل کفش می گردد. حتی ممکن است با یک بار پوشیدن پا و داخل کفش شما بو بگیرد.
 2. ساییده شدن کف پا به کفی کفش هم زمان با تعریق احتمال تاول زدن را افزایش می دهد.
 • 9 قانون تیپ رسمی مردانه که فقط آقایان خوشتیپ می دانند
منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 9 مهر 1399 بروزرسانی: 9 مهر 1399 گردآورنده: aliabad-new.ir شناسه مطلب: 1267

به "حرفه ای ترین نکات برای تیپ تابستانی مردانه جذاب و خنک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حرفه ای ترین نکات برای تیپ تابستانی مردانه جذاب و خنک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید