خبرنگاران تداوم ابتلای نخست وزیر انگلیس به کرونا و خانه نشینی وی

به گزارش علی آباد جدید، لندن - خبرنگاران - به رغم گذشت یک هفته از مثبت شدن نتیجه آزمایش ابتلای بوریس جانسون به ویروس کرونا، دفتر او روز پنجشنبه از تداوم ابتلا و قرنطینه نخست وزیر اطلاع داد.

خبرنگاران تداوم ابتلای نخست وزیر انگلیس به کرونا و خانه نشینی وی

جهت دریافت خدمات محوطه سازی ویلا مدرن با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان ارائه دهنده بهترین خدمات طراحی و اجرای محوطه سازی و حیاط سازی می‌باشد.

سخنگوی دفتر نخست وزیری بدون ارائه پاسخ روشنی درباره زمان خروج جانسون از قرنطینه یادآور شد افرادی که از تب بالا برخوردار هستند باید طبق توصیه های بهداشتی خود را قرنطینه نمایند.

به این ترتیب می توان نتیجه گیری کرد که بوریس جانسون همچنان از تب بالا برخوردار است و به رغم گذشت یک هفته دوره قرنطینه را ادامه خواهد داد.

نخست وزیر انگلیس آدینه هفته گذشته با انتشار فیلمی در توئیتر اظهار داشت: علائم خفیفی از کرونا دارم. تب دارم و مدام سرفه می کنم. بنا به توصیه کارشناس پزشکی، آزمایش کرونا دادم و نتیجه اش مثبت شد.

وی اضافه نمود: خود را در خانه قرنطینه نموده ام و از خانه کار می کنم. درست ترین کار همین است. اما به وسیله ویدئو کنفرانس کار راهنمایی دولت را ادامه می دهم.

جانسون حدود یک ماه پیش در یکی از بیمارستان هایی که تعداد از بیماران کرونایی در آن بستری بودند حضور یافت و طبق اذعان خودش، با تمام افراد در آنجا دست داده بود.

علاوه بر جانسون، دستیار ارشد او، وزرای بهداشت و اسکاتلند، و همچنین عالی ترین مقام پزشکی انگلیس به دلیل کرونا خود را قرنطینه نموده اند.

در این میان ولیعهد انگلیس دوشنبه گذشته (11 فروردین) پس از یک هفته ابتلا به بیماری کوید-19 از قرنطینه خارج شد. با این حال مادر او، الیزابت 93 ساله از بیم ابتلا به کرونا به اقامتگاه شهرستانی خود پناه برده است. پیشتر گزارش شده بود که یکی از خدمتکاران کاخ سلطنتی به کرونا مبتلا شده است.

آمار ابتلا به کرونا در انگلیس به سرعت در حال افزایش است. این ویروس در 24 ساعت گذشته جان 569 بیمار در این کشور را گرفت و روز سیاه دیگری را برای کادر درمانی رقم زد.

منبع: ایرنا
انتشار: 15 فروردین 1399 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: aliabad-new.ir شناسه مطلب: 876

به "خبرنگاران تداوم ابتلای نخست وزیر انگلیس به کرونا و خانه نشینی وی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران تداوم ابتلای نخست وزیر انگلیس به کرونا و خانه نشینی وی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید