دختر شیخ زکزاکی: پدرم در هند فقط اجازه دارد در بیمارستان باشد

به گزارش علی آباد جدید، دختر شیخ ابراهیم زکزاکی اطلاع داد که پدر وی در هند کاملا آزاد نبوده و تنها اجازه دارد در بیمارستان باشد.

دختر شیخ زکزاکی: پدرم در هند فقط اجازه دارد در بیمارستان باشد

به گزارش گروه بین الملل علی آباد جدید، سهیلا زکزاکی دختر شیخ ابراهیم زکزاکی رهبر جنبش اسلامی نیجریه روز سه شنبه گفت که پدر وی با مسائل جسمانی زیادی از جمله فشار خون بالا روبرو است.

وی که با شبکه خبری پرس تی وی مصاحبه می کرد، اضافه کرد با وجود آنکه شیخ زکزاکی برای درمان به هند منتقل شده است اما وی کاملا آزاد نبوده و تنها اجازه دارد که در بیمارستان باشد.

سفارت نیجریه در هند نیز خبر داده است که شیخ ابراهیم زکزاکی تحت کنترل این سفارت واقع شده است و شخص سفیر مسئول و ناظر بر پیگیری وضعیت ایشان است.

شیخ ابراهیم زکزاکی، رهبر جنبش اسلامی نیجریه شب گذشته به همراه همسرش، ابوجا، پایتخت این کشور را به سوی هندوستان ترک کرد. (جزئیات بیشتر)

شیخ ابراهیم زکزاکی، در دوسال گذشته علی رغم حکم دادگاه، در بازداشت نیروهای امنیتی نیجریه بود و از نظر سلامت جسمانی دچار آسیب های جدی شده بود. گفته می گردد یکی از چشمان شیخ زکزاکی تقریبا بینایی خود را از دست داده است.

دو روز پیش، 187 پزشک ایرانی و غیرایرانی با اشاره به شاخص های حیاتی و معاینات بالینی رهبر جنبش اسلامی نیجریه درباره فراگیر شدن مسمومیت سربی در خون و بافت های بدن شیخ ابراهیم زکزاکی هشدار دادند و تاکید کردند وی باید هرچه زودتر به یک بیمارستان تخصصی منتقل گردد.

.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 19 شهریور 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: aliabad-new.ir شناسه مطلب: 336

به "دختر شیخ زکزاکی: پدرم در هند فقط اجازه دارد در بیمارستان باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دختر شیخ زکزاکی: پدرم در هند فقط اجازه دارد در بیمارستان باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید